Masáže do firiem

V spolupráci s Lenkou Floriánovou a masérskym salónom Masáže srdcom ponúkame firemné masáže.

Organizujete nejakú výnimočnú udalosť vo Vašej firme? Chcete ju oživiť niečím novým , zaujímavým, príjemným a zároveň užitočným? Už prvým dotykom maséra budete vedieť, že ste sa rozhodli správne.

Našimi klientmi sú napr.: **Brose Bratislava spol. s.r.o , Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., OD Tesco Nitra, Bekaert a.s. , Okresný súd Trnava, Sedita – I.D.C. Holding Sereď, TOMRA Sorting s.r.o, Bloomark s.r.o, Semikron s.r.o, …….

Masáže sú vhodné napr. pre tieto udalosti :

teambuilding
spoločenské akcie
športový deň
dni zdravia
otvorenie novej firmy, pobočky
family day
deň otvorených dverí
oslavy
konferencie
výročné schôdze
dni ocenenia zamestnancov – za zvládnutie náročného obdobia firmy alebo úlohy, Vianoce
promotion akcie
V.I.P. návštevy

Pri 10 až 30 min. stoličkovej masáže nepoužívame olej, klient ostáva úplne oblečený a vďaka tomu nevyžadujeme ani extra miestnosť. Všetko, čo potrebujeme, je priestor min. 1m2 na jedného maséra, takže masáže môžu byť uskutočnené prakticky všade.

Pri 4 maséroch je možné za 4 h odmasírovať až 170 ľudí i viac.

Pri dlhých konferenciách je to vynikajúci prostriedok na oživenie poslucháčov počas prestávky. Ak máte dôležitých V.I.P hostí, tak naše stoličkové masáže sú taktiež vhodnou voľbou ako im preukázať Vašu pozornosť.

Taktiež sú perfektným marketingovým nástrojom v prípade, že Vaša firma sa účastní promotion akcii či iných udalostí, kde sa potrebujete zviditeľniť. Alebo je to unikátna možnosť ako odmeniť zamestnancov za dobre vykonanú prácu.

Kontaktujte nás!

Kontakt: Ing. Eva Babiaková, info@evababiakova.sk, +421950711193