Ponuka pre firmy a organizácie

Konštelácie vo firemnom prostredí veľmi účinne riešia problematické vzťahy na pracovisku. Odkrývajú skryté problémy a vyhodnocujú vhodné riešenia.

Firemné konštelácie

Vo firemnom prostredí sú konštelácie nástrojom riešenia problematických vzťahov na pracovisku. Druhým druhom využitia je celková analýza a celkový náhľad na organizáciu po jej jednotlivých vrstvách

Firemné konštelácie - analýza celkového stavu firmy či organizácie

Firemné konštelácie - analýza celkového stavu firmy či organizácie

Konštelácie vo firemnom prostredí veľmi účinne odkrývajú skryté problémy a pomáhajú vyhodnotiť správne postupy riešení. Postupujú po jednotlivých úrovniach – riadenie, externé vzťahy – s dodávateľmi, so zákazníkmi, jednotlivé oddelenia a zamestnanci. Rozsah tejto analýzy je daný tým čo chcete náhľadom získať.

Čítať viac...
Firemné konštelácie - riešenie problematických vzťahov v tíme

Firemné konštelácie - riešenie problematických vzťahov v tíme

Pre pracovné výsledky je extrémne dôležitá pracovná atmosféra. Pokiaľ sa neriešia konflikty v tíme zamestnanci odchádzajú a spolu s nimi aj energia, peniaze, čas do nich investované a mnohokrát aj zákazníci…Riešenie problematických vzťahov na pracovisku pomocou konštelácií je jednoduchým a pomerne lacným spôsobom ako sa tomu vyhnúť!

Čítať viac...

Masáže do firiem

V spolupráci s masérskym salónom Masáže srdcom poskytujeme masérov na vaše eventy, akcie, dni zdravia, či len jednoducho masérov do Vašich firmných priestorov

Kontakt: Ing. Eva Babiaková, info@evababiakova.sk, +421950711193